Tengen Bilişim Teknolojileri

Yenilikçi Çözümler

[javascript protected email address]

Pat-i

Pat-i Hukuk büroları için hazırlanmış bir Kurumsal Kaynak Planlaması projesidir. Finans, Marka/Patent/Endüstriyel Tasarım (İtiraz takibi dahil) Dosya Yöneticisi, Görev Yöneticisi, Müşteri ilişkileri Yönetimi modüllerini içermektedir.

Finans modülü; basit tasarlanmıstır ve yerli bir yazılım ile bütünlesiktir.Türk Fikri Haklar sektörüne özel hazırlanmıs hizmet kodlarını ve mevzuata uygun maliyetlerin tamamını içerir.

devamı

Pat-i Araştırma

,ubitak-Teydeb tarafından desteklenen, fikri haklar sektörüne özel marka/patent/tasarım araştırma, takip ve gözlem ihtiyaçlarını hızlı, güvenilir bir şekilde karşılayacak şekilde geliştirilen, Veri Madenciliği Platformu üzerine inşa edilmiş kapsamlı ve akıllı bir metin ve görsel karşılaştırma sistemidir.

devamı

E-Belge Evrak Otomasyon

E-belge Evrak Otomasyon, Yoğun yazışmaların gerçekleştirildiği ortamlarda evrak detaylarının dijital ortamda tanımlanmasına olanak sağlar, evrak onay ve iletim süreçlerini hızlandırır.

Oluşacak nihai belgenin dijital ortamda oluşturulması ile kâğıt kullanım ve israfını azaltır, evrak kontrolünü hızlandırır. Kullanıcı oluşacak nihai belge üzerinde güncelleme yapabilir, MS Word üzerinden sisteme otomatik doküman yükleyebilir; böylece MS Word'ün tüm işlevlerinin kullanılabilmesi sağlanır.

devamı

SpareMail E-Posta Platformu

Sp@remail E-Posta Platformu , iş süreçlerinin elektronik ortamda güvenli bir biçimde yürütülmesini sağlamak üzere, donanım ve yazılım kriptografik bileşenleri ile uygulamaları düzenleyen politika, yönetmelik, esas ve ilkelerin bütününü oluşturan zengin yapıdır.

devamı

Pat-i CRM

Pat-i CRM , Temel CRM işlevlerinin gerçekleştirilebildiği alt sistemdir. Tüm müşteri kayıtları ve iletişim bilgileri bu kısımdan yönetilir. Görüşme, ziyaret, teklif gibi müşterilere ilişkin faaliyetlerin bilgi ve detayları kayıt altına alınabilir. Fırsat kayıt ve takibi gerçekleştirilebilir. Bildirilen şikayetlerin kayıt ve yönetimi yine bu alt sistem üzerinden gerçekleştirilebilir.

devamı