Tengen Bilişim Teknolojileri

Yenilikçi Çözümler

[javascript protected email address]

ownCloud

ownCloud

Kurumsal Dosya Bulutu
Veriniz nerede olursa olsun dilediğiniz zaman, dilediğiniz
ortamdan erişin, paylaşın, senkronize edin...

Kurumsal Dosya Yönetim ve Paylaşım Çözümü

Kurumsal Dosya Yönetim ve Paylaşım Çözümü

Günümüzün artan veri üretimi birçok zorluğu da beraberinde getirmiştir. Harici bulut sistemlerinde kurumsal olmayan son kullanıcılara yönelik birçok çözüm üretilmiştir. Fakat kurumsal ihtiyaçlara yönelik bir veri/dosya paylaşım ve yönetim çözümü ihtiyacı bulunmaktadır. Owncloud bu ihtiyacı kurumsal bir dosya bulut platformu oluşturarak günümüzün mobil ve birlikte çalışabilirlik ortamında karşılamak için tasarlanmış yeni nesil bir çözümdür. Owncloud bütün bunları yaparken BT uzmanlarına ve yöneticilerine de benzersiz bir kontrol ve şeffaflık sağlar.

ownCloud pazarda sunulan son kullanıcıya yönelik harici bulut (public cloud) tabanlı dosya paylaşım sistemleri gibi kolay kullanılabilir ve yönetilebilir olmasının yanısıra aynı zamanda kurumsal güvenlik, ve gizlilik ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kendi veri merkeziniz içerisinde kurulabilir (on-premise) bir platformdur. Kullanıcılar kurumsal dosyalarına her zaman, her yerden erişebilir olurken, sistem aynı zamanda kurumunuzun BT kurallarına göre yönetilebilir olacaktır.

  • Erişim : Dosyaları nerede saklandıklarından bağımsız olarak heryerden her zaman her cihazdan erişime açın.
  • Kontrol : ownCloud çözümünün hangi sunuculara kurulacağı, dosyaların nerede saklanacağı, hangi yedekleme alanlarının kullanılacağını belirleyin.
  • Yönetim : ownCloud kurumunuzun mevcut kimliklendirme, yetkilendirme, loglama, izleme, veritabanı ve yedekleme sistemleri ile hızlı, etkin ve kolay bir şekilde entegre olacak şekilde yönetin.

Owncloud - Belgeler

 geri